Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,7% sub estimat

ACORD CADRU SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE A AUTOVEHICULELOR SI ECHIPAMENTELOR CONEXE 2022

Număr anunț
CN1049064
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
CORAB (COMPANIA PENTRU REPARATII AUTO BRASOV (CUI 16980717)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650.000 RON
Valoare atribuită
845.655,54 RON 48,7% sub estimat
Data publicării
05.11.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1097517
Termen limită
05.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 215-617622
Documentație de atribuire
DF1163545

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 845.655,54 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 RENAULT MASTER L2H2 4X2 SAU ECHIVALENT Anulat
2 VOLKSWAGEN TRANSPORTER T6 4X4 SAU ECHIVALENT S.C. CORAB (COMPANIA PENTRU REPARATII AUTO BRASOV S. R. L. S.R.L. 845.655,54 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

845.655,54 RON

din 1.650.000 RON estimat 48,7%

Adjudecat la 51,3% din estimat · economie 804.344,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.