Atribuită
Anunț de participare
Servicii de curatenie,salubrizare si igienizare a pietelor publice
- Număr anunț
- CN1049061
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
- Furnizor / câștigător
- COMPREST SA (CUI 1095130)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.344.425,28 RON
- Valoare atribuită
- 17.393.192,63 RON
- Data publicării
- 05.11.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097153
- Termen limită
- 08.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 215-617615
- Documentație de atribuire
- DF1163981
Documente
Documentația de atribuire
- 5.HCL 421- REGULAMENT SALUBRITATE ANEXA CAIET SARCINI.pdf (3).p7s
- Caiet de sarcini rev.1.pdf.p7s
- Declaratie privind neincadrarea in prevederile art. 60 .docx (2)Rev.1.docx.p7s
- FisaDate_DF1163981.pdf
- FORMULAR ACORD DE ASOCIERE.docx (2) rev 1.docx.p7s
- formular declaratie CONFIDENTIALITATE PROP TH ECONOMICA.docx.p7s
- formular declaratie SSM.docx (7)REv.1.docx.p7s
- FORMULAR IMPUTERNICIRE.docx.p7s
- FORMULAR OFERTA .docx (1).docx.p7s
- Formular propunere tehnica.salubritate rev 1.docx.p7s
- LISTA SUBCONTRACTANTI.docx.p7s
- Model ACORD-CADRU Rev 1.docx.p7s
- Model Contract Subsecvent.Rev. 1.docx.p7s
- MODEL GARANTIE.docx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPREST SA CUI RO 1095130
Valoare atribuită
17.393.192,63 RON
din 13.344.425,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro