Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,2% sub estimat
SONDE ESOFAGIENE 3 LUMEN BLAKEMORE SENGSTAKEN SI GHID SAVARY
- Număr anunț
- CN1049037
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- EURODIAGONAL S.R.L. (CUI 26093909)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224.500 RON
- Valoare atribuită
- 31.000 RON 86,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.11.2022 08:44
- Anunț de atribuire
- CAN1120109
- Termen limită
- 09.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1163736
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1163736.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 224.500 RON Adjudecat: 31.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SONDE ESOFAGIENE 3 LUMEN BLAKEMORE | 192.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Ghid Savary | 32.500 RON | EURODIAGONAL S.R.L. | 31.000 RON ↓4,6% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIAGONAL S.R.L. CUI RO 26093909
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Valoare atribuită
31.000 RON
din 224.500 RON estimat
86,2%
Adjudecat la 13,8% din estimat · economie 193.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.