Anulată Anunț de participare

Furnizarea de echipamente/bunuri pentru implementarea proiectului "Dotarea Ambulatoriului Integrat al Spitalului Judetean de Urgenta Alexandria": Lotul 4; Lotul 11; Lotul 16; Lotul 17; Lotul 20; Lotul 22; Lotul 23; Lotul 26.

Număr anunț
CN1049230
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491.372,82 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
10.11.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1106418
Termen limită
19.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 218-624735
Documentație de atribuire
DF1164055

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (8)

Estimat: 491.372,82 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
4 Lotul 4 - Dotări nemedicale 26.716,32 RON Anulat
11 Lotul 11 - Linie videoendoscopie digestiva cu accesorii si trus… 431.709,79 RON Anulat
16 Lotul 16 - Bioptic gun (pistol punctie prostatica) 148,40 RON Anulat
17 Lotul 17 - Negatoscop pentru radiografii 351,68 RON Anulat
20 Lotul 20 - Analizator urina 3.182,91 RON Anulat
22 Lotul 22 - Negatoscop 833,11 RON Anulat
23 Lotul 23 - Set doppler Multidoppy 1.825,21 RON Anulat
26 Lotul 26 - Monitor functii vitale 26.605,40 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DANSON SRL CUI RO 4781338
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.