Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Furnizare carne, produse din carne, lactate, paine
- Număr anunț
- CN1049182
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.310.347 RON
- Valoare atribuită
- 1.188.475 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096313
- Termen limită
- 23.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 218-627673
- Documentație de atribuire
- DF1164086
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (12)
Estimat: 1.310.347 RON Adjudecat: 1.188.475 RON
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPANEX SRL CUI RO 5994229
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
1.188.475 RON
din 1.310.347 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 121.872 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.