Atribuită Anunț de participare

Servicii de imprimare

Număr anunț
CN1049177
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.347.200 RON
Valoare atribuită
5.452.769,16 RON
Data publicării
09.11.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1095879
Termen limită
13.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 218-622637
Documentație de atribuire
DF1163962

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

5.452.769,16 RON

din 2.347.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.