Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat

Furnizare motorina si benzina fara plumb pentru Orasul Dabuleni, Judetul Dolj

Număr anunț
SCN1106691
Autoritate contractantă
ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
Furnizor / câștigător
ORIZONT SUD OIL SRL (CUI 33454640)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.336,13 RON
Valoare atribuită
199.910,95 RON 16,8% sub estimat
Data publicării
11.05.2022 09:08
Anunț de atribuire
SCNA1071725
Termen limită
23.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1146690

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

199.910,95 RON

din 240.336,13 RON estimat 16,8%

Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 40.425,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.