Atribuită Anunț de participare

Inchiriere de vehicule cu sofer pentru transport marfa, piese si materiale vrac, masa miniera

Număr anunț
SCN1106688
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
BLASOVA SRL (CUI 2548132)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674.784 RON
Valoare atribuită
674.625,60 RON
Data publicării
11.05.2022 09:06
Anunț de atribuire
SCNA1071938
Termen limită
26.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1146592

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLASOVA SRL CUI RO 2548132

Valoare atribuită

674.625,60 RON

din 674.784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.