Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,4% sub estimat
Sigurante fuzibile / Suport monopolar siguranta fuzibila
- Număr anunț
- CN1042514
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.331,60 RON
- Valoare atribuită
- 88.875,80 RON 16,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2022 08:29
- Anunț de atribuire
- CAN1085989
- Termen limită
- 14.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1146665
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Valoare atribuită
88.875,80 RON
din 106.331,60 RON estimat
16,4%
Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 17.455,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.