Atribuită
Anunț de participare
Lucrari de reparatii pe placa turnanta a liniilor radiale de la linia 1 la linia 12, de la linia 15 la linia 17 si de la linia 20 pana la linia 30 din Depoul Bucuresti Calatori
- Număr anunț
- CN1049385
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- CONTRANS IMPEX SRL (CUI 11559041)
- Cod CPV
- 50225000-8 · Servicii de intretinere a liniilor de cai ferate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.870,99 RON
- Valoare atribuită
- 175.738,32 RON
- Data publicării
- 11.11.2022 10:38
- Anunț de atribuire
- CAN1097347
- Termen limită
- 12.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1164399
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTRANS IMPEX SRL CUI 11559041
Valoare atribuită
175.738,32 RON
din 160.870,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro