Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,4% sub estimat
Produse lactate
- Număr anunț
- CN1049354
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- ILVAS SA (CUI 2433906)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.206.240 RON
- Valoare atribuită
- 936.240 RON 22,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096783
- Termen limită
- 16.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 221-636152
- Documentație de atribuire
- DF1164494
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (8)
Adjudecat: 936.240 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lapte consum | — | — | |
| 2 | Lapte batut / iaurt | — | — | |
| 3 | Branza de vaci | — | — | |
| 4 | Smantana | — | LAKTOTRIO 2001 PROD | 67.200 RON |
| 5 | Unt de masa | — | Anulat | — |
| 6 | Telemea | — | FILVAS SERVCOM | 283.080 RON |
| 7 | Cas de vaca | — | — | |
| 8 | Cascaval | — | ILVAS | 585.960 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAKTOTRIO 2001 PROD SRL CUI 13917944
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILVAS SA CUI RO 2433906
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Valoare atribuită
936.240 RON
din 1.206.240 RON estimat
22,4%
Adjudecat la 77,6% din estimat · economie 270.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.