Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat

Lucrari de intarire pentru alimentarea cu energie electrica locuinta Marin Adrian, com. Merei, sat Valea Putului, jud. Buzau

Număr anunț
SCN1106806
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Cod CPV
45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161.685,45 RON
Valoare atribuită
142.131,89 RON 12,1% sub estimat
Data publicării
12.05.2022 12:28
Anunț de atribuire
SCNA1074043
Termen limită
06.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1146788

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LIGHT SRL CUI RO 19537863
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

142.131,89 RON

din 161.685,45 RON estimat 12,1%

Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 19.553,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.