Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,4% sub estimat
FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE - ACORD CADRU 12 LUNI
- Număr anunț
- CN1049310
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.473.760 RON
- Valoare atribuită
- 1.647.619,50 RON 33,4% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098130
- Termen limită
- 19.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 220-632168
- Documentație de atribuire
- DF1164395
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (13)
Adjudecat: 1.647.619,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DIVERSE PRODUSE LACTATE | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 44.790 RON |
| 2 | PRODUSE LACTATE | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 359.500 RON |
| 3 | CARNE SI PREPARATE DIN CARNE | — | MATRA S.R.L. | 529.190 RON |
| 4 | PIEPT DE CURCAN | — | MATRA S.R.L. | 12.080 RON |
| 5 | PULPA VITA FARA OS | — | MATRA S.R.L. | 16.950 RON |
| 6 | LEGUME SI FRUCTE PROASPETE | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 279.810 RON |
| 7 | PRODUSE CONGELATE | — | COMPRODCOOP | 79.200 RON |
| 8 | PRODUSE DE BACANIE | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 230.462,50 RON |
| 9 | PATE DE FICAT | — | COPANEX S.R.L. | 4.475 RON |
| 10 | PRODUSE DE PANIFICATIE | — | Anulat | — |
| 11 | PESTE | — | COPANEX S.R.L. | 28.000 RON |
| 12 | ALIMENTE COPII SI NOU NASCUTI | — | Anulat | — |
| 13 | CONSERVE | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 63.162 RON |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL CUI RO 6922360
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPANEX SRL CUI RO 5994229
Valoare atribuită
1.647.619,50 RON
din 2.473.760 RON estimat
33,4%
Adjudecat la 66,6% din estimat · economie 826.140,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.