Atribuită Anunț de participare

Achiziționare de autospeciale pentru dotarea parcului de utilaje al SC TEGA SA a. Autospecială cu suprastructură compactoare cu o capacitate de min 15, maxim 16 mc -2 buc

Număr anunț
CN1049288
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144512-0 · Vehicule de compactare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.719.000 RON
Valoare atribuită
1.718.536,67 RON
Data publicării
11.11.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1098485
Termen limită
23.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 219-628939
Documentație de atribuire
DF1164260

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

1.718.536,67 RON

din 1.719.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.