Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,3% sub estimat
Servicii de curăţenie, ȋntreţinere a curăţeniei la (sediul central si COR) Sucursala Cluj-Napoca DEER SA
- Număr anunț
- CN1049272
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.000 RON
- Valoare atribuită
- 181.921,25 RON 17,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2022 09:34
- Anunț de atribuire
- CAN1143300
- Termen limită
- 12.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1164250
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini curatenie Cluj Napoca.pdf.p7s
- FisaDate_DF1164250.pdf
- Formulare Servicii curatenie.docx.p7s
- MODEL-Contract sectorial de prestare servicii CURATENIE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ONE WAY SRL CUI RO 22041354
Valoare atribuită
181.921,25 RON
din 220.000 RON estimat
17,3%
Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 38.078,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.