Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,6% sub estimat
REINNOIRE LICENTE PROTECTIE SECURITATE
- Număr anunț
- CN1049471
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.241.390,31 RON
- Valoare atribuită
- 457.890,10 RON 79,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1094791
- Termen limită
- 16.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 223-639065
- Documentație de atribuire
- DF1164715
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 11973883
Valoare atribuită
457.890,10 RON
din 2.241.390,31 RON estimat
79,6%
Adjudecat la 20,4% din estimat · economie 1.783.500,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.