Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
Achizitie clorura de calciu
- Număr anunț
- CN1049461
- Autoritate contractantă
- PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
- Furnizor / câștigător
- VirComEm (CUI 7010885)
- Cod CPV
- 24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100.000 RON
- Valoare atribuită
- 988.750 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2022 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1095687
- Termen limită
- 19.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 223-640608
- Documentație de atribuire
- DF1164446
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VirComEm CUI RO7010885
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHIMCOMPLEX SA BORZESTI CUI RO 960322
Valoare atribuită
988.750 RON
din 1.100.000 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 111.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.