Anulată Anunț de participare

Acord cadru pentru: Servicii de taieri arbori si arbusti, scoaterea cioatelor, interventie cu taieri de orice fel in coroana arborilor si arbustilor si defrisarea vegetatiei arbustive si arboricole din Municipiul Oradea • Lotul 1, mal drept Crisul Repede pe perioada de 4 ani • Lotul 2, mal stang Crisul Repede pe perioada de 4 ani

Număr anunț
CN1049430
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.560.000 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
16.11.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1095075
Termen limită
27.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 223-639861
Documentație de atribuire
DF1164602

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 3.560.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Acord cadru pentru: Servicii de taieri arbori si arbusti, scoa… 1.780.000 RON Anulat
2 Acord cadru pentru:Servicii de taieri arbori si arbusti, scoate… 1.780.000 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.