Atribuită
Anunț de participare
Furnizare prin închiriere de maşină de tipar digital
- Număr anunț
- CN1049408
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS ROMANIA SRL (CUI 2786070)
- Cod CPV
- 30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 626.400 RON
- Valoare atribuită
- 943.200 RON
- Data publicării
- 13.11.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096461
- Termen limită
- 19.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 221-636948
- Documentație de atribuire
- DF1164661
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1164661.pdf
- seap-2Caiet de sarcini-inchiriere mas de tipar digital-ld 12.2022-semnat.doc.p7s
- seap-3Clauze contractuale-inchiriere mas de tipar digital-ld 12.2022-semnat.doc.p7s
- seap-4Modele de formulare-inchiriere mas de tipar digital-ld 12.2022-semnat.doc.p7s
- seap-5Instructiuni catre ofertanti-inchiriere mas de tipar digital-ld 12.2022-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS ROMANIA SRL CUI RO 2786070
Valoare atribuită
943.200 RON
din 626.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro