Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 93,2% sub estimat

ARMATURA DE RETINERE AXIALA CR 34575

Număr anunț
CN1049401
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
PETROLVALVES IMPORT EXPORT SRL (CUI 4417702)
Cod CPV
42131145-4 · Supape de retinere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.334.793 RON
Valoare atribuită
225.806,48 RON 93,2% sub estimat
Data publicării
25.11.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1101418
Termen limită
12.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 229-660358
Documentație de atribuire
DF1164479

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
SAMSHIN LIMITED CUI 3128103840
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

225.806,48 RON

din 3.334.793 RON estimat 93,2%

Adjudecat la 6,8% din estimat · economie 3.108.986,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.