Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de Servicii de colectare, transport, procesare si eliminare finala a deseurilor spitalicesti conform caiet de sarcini atasat in SEAP
- Număr anunț
- CN1042630
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.067.712 RON
- Valoare atribuită
- 5.850.780,72 RON
- Data publicării
- 14.05.2022 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114814
- Termen limită
- 15.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 095-262748
- Documentație de atribuire
- DF1146968
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru+ contract subsecvent- servicii colectare deseuri 2022_000094.pdf.p7s
- Caiet de sarcini- servicii colectare deseuri 2022_000097.pdf.p7s
- FisaDate_DF1146968.pdf
- Formulare- servicii colectare deseuri 2022_000095.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. CUI RO 15071999
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEMECO SRL CUI 16514342
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
VIVANI SALUBRITATE SA CUI RO 14302998
Asociați 1
PRO AIR CLEAN ECOLOGIC S.A. CUI RO 30428603
Valoare atribuită
5.850.780,72 RON
din 4.067.712 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro