Atribuită Anunț de participare

Reactivi pentru diagnostic imuno-hematologic, prin tehnica de aglutinare in coloana de gel (micrometoda)

Număr anunț
CN1042603
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.695.840 RON
Valoare atribuită
2.357.090 RON
Data publicării
14.05.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1083021
Termen limită
15.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 095-261638
Documentație de atribuire
DF1146857

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271

Valoare atribuită

2.357.090 RON

din 1.695.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.