Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,9% sub estimat

Lucrari de imbracare a peretilor

Număr anunț
SCN1107019
Autoritate contractantă
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
Cod CPV
45432210-9 · Lucrari de imbracare a peretilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290.756,30 RON
Valoare atribuită
232.935,50 RON 19,9% sub estimat
Data publicării
16.05.2022 15:15
Anunț de atribuire
SCNA1073399
Termen limită
30.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1147160

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ALB CONSTRUCT SRL CUI RO18265159
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

232.935,50 RON

din 290.756,30 RON estimat 19,9%

Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 57.820,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.