Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,6% sub estimat
Execuție lucrări pentru investiţia „Execuție lucrări pentru „Racordarea la rețeaua electrică a stației de pompare nr. 4 a sistemului de canalizare menajeră, comuna Ciumani””
- Număr anunț
- SCN1107015
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-BETA SRL (CUI 8506373)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 707.400 RON
- Valoare atribuită
- 561.976,08 RON 20,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2022 14:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1071987
- Termen limită
- 31.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1147135
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-BETA SRL CUI RO 8506373
Valoare atribuită
561.976,08 RON
din 707.400 RON estimat
20,6%
Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 145.423,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.