Atribuită
Anunț de participare
Lucrari de umplutura si refacere a tramei stradale in urma interventiilor RAJA SA la conductele de apa si canalizare in municipiul Constanta si localitatile limitrofe
- Număr anunț
- CN1049569
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- GEOMARCO CONSTRUCT SRL (CUI 18802783)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.300.000 RON
- Valoare atribuită
- 63.296.102,32 RON
- Data publicării
- 19.11.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098987
- Termen limită
- 28.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 225-647706
- Documentație de atribuire
- DF1165196
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini al achizitiei .docx.p7s
- FisaDate_DF1165196.pdf
- Proiect 41.2021.pdf.p7s
- Sectiunea III- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- Sectiunea II -Modele de formulare.docx.p7s
- Sectiunea IV- Formular AC-Centralizator acord cadru.xlsx.p7s
- Sectiunea IV- Proiect 47.2021.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GEOMARCO CONSTRUCT SRL CUI RO 18802783
Asociați 1
ASFALT DOBROGEA SRL CUI RO24084904
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RECON SI DOJE SRL CUI RO 3145464
Valoare atribuită
63.296.102,32 RON
din 34.300.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro