Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
CLEME SKL 24
- Număr anunț
- CN1049564
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- Vossloh Fastening Systems GmbH (CUI 170814872)
- Cod CPV
- 34946120-7 · Materiale feroviare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806.722,69 RON
- Valoare atribuită
- 16.040.000 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102383
- Termen limită
- 17.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 225-648309
- Documentație de atribuire
- DF1164944
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Vossloh Fastening Systems GmbH CUI DE 170814872
Valoare atribuită
16.040.000 RON
din 16.806.722,69 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 766.722,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.