Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Pompe submersibile pentru ape uzate - stații de pompare județ

Număr anunț
SCN1106951
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586.100 RON
Valoare atribuită
581.959 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
16.05.2022 08:33
Anunț de atribuire
SCNA1072274
Termen limită
14.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1147152

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

581.959 RON

din 586.100 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 4.141 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.