Atribuită Anunț de participare

CL7 (lot2) “Constructie Statie de Epurare pentru Aglomerarea Gura Vaii”

Număr anunț
CN1049536
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
NEDEIAS COM (CUI 5290703)
Cod CPV
45232420-2 · Lucrari de constructii de statii de epurare a apelor reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.269.357,95 RON
Valoare atribuită
4.269.086,38 RON
Data publicării
18.11.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1100150
Termen limită
20.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 224-645737
Documentație de atribuire
DF1164833

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NEDEIAS COM CUI RO 5290703
Asociați 2
NICO CONSTRUCT SRL CUI RO 17212814
Subcontractanți 1
IMSATIE DROBETA SRL CUI RO 13473426

Valoare atribuită

4.269.086,38 RON

din 4.269.357,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.