Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 82,2% sub estimat

Acord cadru furnizare peste congelat (macrou)

Număr anunț
CN1049809
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448.800 RON
Valoare atribuită
80.073,10 RON 82,2% sub estimat
Data publicării
23.11.2022 15:10
Anunț de atribuire
CAN1097994
Termen limită
29.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1165535

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179

Valoare atribuită

80.073,10 RON

din 448.800 RON estimat 82,2%

Adjudecat la 17,8% din estimat · economie 368.726,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.