Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 85,0% sub estimat
Acord cadru furnizare iaurt natural 140gr/buc
- Număr anunț
- CN1049808
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- PROVIGO TRADE SRL (CUI 25347260)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.491 RON
- Valoare atribuită
- 3.372,60 RON 85,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.11.2022 15:10
- Anunț de atribuire
- CAN1097670
- Termen limită
- 29.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1165532
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru iaurt-signed.pdf
- caiet de sarcini iaurt-signed.pdf
- contract iaurt-signed.pdf
- FisaDate_DF1165532.pdf
- formular de oferta iaurt-signed.pdf
- prop tehnica iaurt-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE S.R.L. CUI RO 6561703
Valoare atribuită
3.372,60 RON
din 22.491 RON estimat
85,0%
Adjudecat la 15,0% din estimat · economie 19.118,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.