Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Reparaţii şi întreţinere aparate de joacă, a dotărilor urbane existente pe raza municipiului Cluj-Napoca

Număr anunț
CN1050093
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
50870000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului pentru terenurile de joaca (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.457.060 RON
Valoare atribuită
7.304.200 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
08.12.2022 15:01
Anunț de atribuire
CAN1101296
Termen limită
11.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 238-684474
Documentație de atribuire
DF1165288

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUPEX SRL CUI RO 1770555

Valoare atribuită

7.304.200 RON

din 7.457.060 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 152.860 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.