Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie MIJLOC DE TRANSPORT in cadrul proiectului intitulat "Infiintare Centru de zi pentru persoane varstnice in Orasul Darmanesti, judetul Bacau"
- Număr anunț
- SCN1107071
- Autoritate contractantă
- ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.782,75 RON
- Valoare atribuită
- 151.700 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2022 09:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1071766
- Termen limită
- 31.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1147106
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
151.700 RON
din 151.782,75 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 82,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.