Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Sistem multimedia si de videoconferinte alcătuit din display interactiv, ecran proiecție electric si sistem audio

Număr anunț
SCN1107054
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
MATRIX SOLUTIONS SRL (CUI 28355283)
Cod CPV
30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.000 RON
Valoare atribuită
96.200 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
17.05.2022 08:59
Anunț de atribuire
SCNA1071772
Termen limită
31.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1147255

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRIX SOLUTIONS SRL CUI RO 28355283

Valoare atribuită

96.200 RON

din 97.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.