Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
”Furnizare Echipamente IT” în cadrul proiectului "Ecosistem digital interconectat si integrat in cadrul ITI Tulcea - UAT Bestepe aflate în competenţa UAT Comuna Bestepe", cod SMIS 154671
- Număr anunț
- CN1049572
- Autoritate contractantă
- COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE) (CUI 16363398)
- Furnizor / câștigător
- TRYAMM TRADING CONSULTING SRL (CUI 3900945)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.940 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098091
- Termen limită
- 06.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 225-646860
- Documentație de atribuire
- DF1164927
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRYAMM TRADING CONSULTING SRL CUI RO 3900945
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
47.940 RON
din 48.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.