Anulată
Anunț de participare
„Furnizarea de echipamente medicale si echipamente de protecție personala la nivelul Spitalului Județean de Urgența Vâlcea”, din cadrul proiectului “Întărirea capacității Spitalului Județean de Urgență Vâlcea de gestionare a crizei sanitare COVID-19”
- Număr anunț
- CN1042710
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171.340,32 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 18.05.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1082057
- Termen limită
- 23.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 098-268092
- Documentație de atribuire
- DF1147178
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 171.340,32 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Containere mobile cu utilizare speciala | 100.840,32 RON | Anulat | — |
| 2 | Articole de catering de unica folosinta | 70.500 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.