Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat

Proiect inlocuire echipament celule statia 20 Kv Stanca

Număr anunț
CN1049842
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
FALMA-ROM SRL (CUI 18951475)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.133,70 RON
Valoare atribuită
91.600 RON 16,1% sub estimat
Data publicării
24.11.2022 10:13
Anunț de atribuire
CAN1102488
Termen limită
25.01.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1165584

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FALMA-ROM SRL CUI RO 18951475
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
K-TEEL PROEB S.R.L. CUI RO 18618048

Valoare atribuită

91.600 RON

din 109.133,70 RON estimat 16,1%

Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 17.533,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.