Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat

Sistem de refulare nepoluant la grupul de sonde 8 Filitelnic

Număr anunț
CN1049831
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
ROMINSTA SRL (CUI 8391486)
Cod CPV
45255121-3 · Lucrari de constructii de instalatii de suprafata (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734.326,92 RON
Valoare atribuită
638.101,33 RON 13,1% sub estimat
Data publicării
24.11.2022 08:32
Anunț de atribuire
CAN1100326
Termen limită
11.01.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1165579

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMINSTA SRL CUI RO 8391486
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MONTREPCOM SRL CUI RO 1220985

Valoare atribuită

638.101,33 RON

din 734.326,92 RON estimat 13,1%

Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 96.225,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.