Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat

Acid clorhidric de sinteza concentratie min 32% si hidroxid de sodiu solutie 100%

Număr anunț
CN1049822
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24311400-1 · Clorura de hidrogen, acizi anorganici, dioxid de siliciu si dioxid de sulf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.594.800 RON
Valoare atribuită
1.381.200 RON 13,4% sub estimat
Data publicării
23.11.2022 19:09
Anunț de atribuire
CAN1094445
Termen limită
09.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1165564

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.381.200 RON

din 1.594.800 RON estimat 13,4%

Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 213.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.