- Număr anunț
- CN1050000
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Constanta S.A. (CUI RO33636420)
- Furnizor / câștigător
- CRINEXCOM SRL (CUI 14575971)
- Cod CPV
- 14410000-8 · Sare gema (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.824.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.824.000 RON
- Data publicării
- 29.11.2022 17:12
- Anunț de atribuire
- CAN1095490
- Termen limită
- 15.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1166157
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRINEXCOM SRL CUI RO 14575971
Valoare atribuită
1.824.000 RON
din 1.824.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro