Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat
„Furnizarea de carburanţi auto pe baza de bonuri valorice "
- Număr anunț
- CN1049947
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.340.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.204.800 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 01.12.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097913
- Termen limită
- 10.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 233-669682
- Documentație de atribuire
- DF1165941
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
2.204.800 RON
din 2.340.000 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 135.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.