Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

Implementare infrastructura cloud based pentru debirocratizarea proceselor instituției (front office - back office) pentru proiectul: „Ecosistem digital instituțional pentru eficientizarea activității administrației publice la nivelul Consiliului Județean Ialomița” Cod SMIS 154717/ SIPOCA 1233

Număr anunț
CN1049962
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200.000 RON
Valoare atribuită
2.104.250 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
01.12.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1100005
Termen limită
16.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 233-671081
Documentație de atribuire
DF1165955

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818

Valoare atribuită

2.104.250 RON

din 2.200.000 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 95.750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.