Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,4% sub estimat
CHE BABENI. LC DIG MAL DREPT. LUCRARI DE REFACERE PLACI PEREU PARAU LUNCAVAT - EXECUTIE
- Număr anunț
- CN1049951
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- NEGOVANU COSTEL & CO S.R.L. (CUI 5559730)
- Cod CPV
- 45262330-3 · Lucrari de reparare a structurilor din beton (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.841,05 RON
- Valoare atribuită
- 254.310,30 RON 18,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2022 08:39
- Anunț de atribuire
- CAN1100492
- Termen limită
- 17.01.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1165737
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEGOVANU COSTEL & CO S.R.L. CUI RO 5559730
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SAGAL CONSTRUCT SRL CUI RO 28052077
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ZEUS SA CUI RO 5395513
Valoare atribuită
254.310,30 RON
din 311.841,05 RON estimat
18,4%
Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 57.530,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.