Atribuită
Anunț de participare
Furnizare sistem de tomografie - Proiect RECENT AIR MySMIS 127324
- Număr anunț
- CN1049949
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365.942 RON
- Valoare atribuită
- 365.900 RON
- Data publicării
- 01.12.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097962
- Termen limită
- 05.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 233-672740
- Documentație de atribuire
- DF1165968
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1165968.pdf
- RA-127324-A-49-SISTEM-TOMOGRAFIE-ERT-02-CAIET-SARCINI-2022-11-23-semnat.doc.p7s
- RA-127324-A-49-SISTEM-TOMOGRAFIE-ERT-03-DRAFT-CONTRACT-2022-11-23-semnat.doc.p7s
- RA-127324-A-49-SISTEM-TOMOGRAFIE-ERT-04-INSTRUCTIUNI-OFERTANTI-2022-11-23-semnat.doc.p7s
- RA-127324-A-49-SISTEM-TOMOGRAFIE-ERT-06-MODELE-FORMULARE-2022-11-23-semnat.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
365.900 RON
din 365.942 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro