Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

Echipament individual de protecţie de mare vizibilitate şi uniforma de ceremonii pentru personalul operativ de intervenţie din cadrul Serviciului de Ambulanţă Judeţean Bacau

Număr anunț
CN1050169
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
C&A COMPANY CONSULTING SRL (CUI 17081603)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.682.325 RON
Valoare atribuită
1.577.554,50 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
10.12.2022 13:01
Anunț de atribuire
CAN1102191
Termen limită
16.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 240-693371
Documentație de atribuire
DF1166494

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 1.577.554,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Imbracaminte individuala de protecţie C&A Company Consulting 1.438.384,50 RON
2 Incaltaminte individuala de protecţie GLOBAL SISTEM S.R.L. 139.170 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL SISTEM SRL CUI RO 15047800
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LENOX PROD SRL CUI RO 18163841
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.577.554,50 RON

din 1.682.325 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 104.770,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.