Atribuită Anunț de participare

Autovehicule pentru munca operativă tip Pick-up

Număr anunț
CN1050163
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34114200-1 · Masini de politie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800.000 RON
Valoare atribuită
11.786.058 RON
Data publicării
10.12.2022 13:01
Anunț de atribuire
CAN1098750
Termen limită
12.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 240-692003
Documentație de atribuire
DF1166498

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

11.786.058 RON

din 7.800.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.