Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Servicii de elaborarea planuri de management si de informare si publicitate in cadrul proiectului COD SMIS 137338
- Număr anunț
- CN1050135
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala pentru Arii Naturale Protejate (CUI 37423654)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.064.875 RON
- Valoare atribuită
- 17.745.010 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.12.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172707
- Termen limită
- 10.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 239-691159
- Documentație de atribuire
- DF1166107
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
GREENVIRO SRL CUI 27159211
Asociați 1
Subcontractanți 1
GMP COMMUNITY S.R.L. CUI RO 10814774
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
CORIDORUL VERDE SRL CUI 35720497
FUNDATIA CARPATI CUI RO10455379
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA DIN BRASOV CUI 4317754
Subcontractanți 1
USE 4 NATURE CUI 44039100
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
M & S ECOPROIECT SRL CUI RO22124425
Asociați 1
PRO BIODIVERSITAS SRL CUI RO31790848
Valoare atribuită
17.745.010 RON
din 18.064.875 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 319.865 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.