Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat

Elaborare Plan Urbanistic Zonal și Studiu de fezabilitate cu elemente de D.A.L.I. pentru investiția ʺRegenerarea urbană a zonei ”Dorobanți”, situată între străzile Mărășești și Aleea Panseluțelor.

Număr anunț
CN1050116
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
FABRICA DE PROIECTE SRL (CUI 17139837)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.277,70 RON
Valoare atribuită
129.000 RON 15,8% sub estimat
Data publicării
09.12.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1103820
Termen limită
12.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 239-690985
Documentație de atribuire
DF1166429

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ARIA 42 STUDIO SRL CUI RO37763443
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

129.000 RON

din 153.277,70 RON estimat 15,8%

Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 24.277,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.