Atribuită
Anunț de participare
Acord Cadru: Servicii de transport salariati de la domiciliu la locul de munca si retur, pentru U.M.C. Rovinari si UPRUM Rovinari
- Număr anunț
- CN1050097
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- EXPRES TRANSPORT SA (CUI 2156759)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.904.585,84 RON
- Valoare atribuită
- 25.114.413,77 RON
- Data publicării
- 08.12.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098981
- Termen limită
- 12.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 238-686290
- Documentație de atribuire
- DF1166086
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1166086.pdf
- Formulare model.pdf.p7s
- Proiect acord cadru si contract subescvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EXPRES TRANSPORT SA CUI RO 2156759
Asociați 6
AD&FYNUŢURY TRANS SRL CUI 33853209
EUROHOD TOUR SRL CUI RO 18165656
PLUTANUL TRANS SRL CUI 16176888
PROMOVIDAL SERV SRL CUI RO28785248
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306
VALCAS SRL CUI RO13695759
Valoare atribuită
25.114.413,77 RON
din 12.904.585,84 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
25 licitații deschise pe 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializa…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.