Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizare anvelope

Număr anunț
CN1050061
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
FRONTIER INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 5953148)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.542.520 RON
Valoare atribuită
1.538.605 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
08.12.2022 13:01
Anunț de atribuire
CAN1099079
Termen limită
09.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 238-683874
Documentație de atribuire
DF1166231

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296

Valoare atribuită

1.538.605 RON

din 1.542.520 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.915 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.