Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE Teste RT-PCR pentru determinarea virusurilor SARS-CoV-2/ SARS-Cov-2 si Influenza A&B compatibile cu echipament Point of Care
- Număr anunț
- CN1050055
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.640.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.770.800 RON
- Data publicării
- 08.12.2022 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1103838
- Termen limită
- 10.01.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 238-687212
- Documentație de atribuire
- DF1166290
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI POINT OF CARE_000707.pdf.p7s
- FisaDate (2).pdf.p7s
- FisaDate_DF1166290.pdf
- MODEL ACORD - CONTRACT OCTOMBRIE POINT OF CARE.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE octombrie POINT OF CARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
2.770.800 RON
din 2.640.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro